01HAKKIMIZDA

"Tecrübe ve Bilgiye Dayanan Bir Güç" sloganı ile iletişim pazarında 26 yıldan fazla deneyimi olan bir ekip tarafından kurulan Foitel Kablo; kalite ve güveni ilke edinip tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara profesyonel hizmet anlayışıyla kurulmuştur.

Fiber optik kablo sistemleri, yapısal kablolama sistemleri, yerel geniş ağ alanları ve telekom sistem pazarlarının ihtiyaç duyduğu ürünlerin dağıtımında hizmet vermektedir.

Özellikle veri iletişim ağları ve Fiber Optik ürünlerin Türkiye'de ve yurt dışı pazarında dağıtımını hedefleyen Foitel Kablo müşterilerine dizayn, lojistik ve satış destek hizmetleri sağlamaktadır.

Görsel

İletişim ağları teknolojilerini iyi analiz ederek, yeni nesil iletişim ağlarındaki boşlukları belirleyerek, müşterilerine pazarlarda daha güçlü kılan ürünler sağlamayı amaçlamaktadır.

Foitel Kablo, yapısal kablolama ve iletişim ağları pazarının küresel bir oyuncusu olarak, bu pazarların gelişmesine yön veren dünya çapındaki üreticilerle stratejik işbirlikleri yapmaktadır.

Yıllardır müşterilerimiz için çözümler üretmeyi ilke edinen bizler, kültürel birikimlerimiz ile sürekli, kesintisiz ve en uygun ürünler servis verme ilkesi ışığında, sizlere Foitel çatısı altında hizmet sunmaya devam etmekten son derece mutululuk ve gurur duyacağız.

02VİZYONUMUZ
03MİSYONUMUZ

© Copyright 2017 • Foitel Kablo ve Sistemleri İnş. Teks. Turz. Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. • Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Kodlama