01PROJELENDİRME ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Fiber kablo kurulumunun ilk aşaması proje aşamasıdır. Bu noktada projenin 26 yıldan fazla deneyimi olan bir ekip tarafından incelenerek gerek yapılacak işçilik gerekse kullanılacak malzeme açısından net ve doğru tespitlerin yapılması büyük önem arz eder.

Bu noktada konu hakkında fiber optik alanında bilgi sahibi olmanın yanı sıra sistemin uygulanacağı aktif cihaz olarak tabir edilen bilişim ve telekomünikasyon aletleri hakkında da sahip olunan bilgi, projenin doğru bir şekilde uygulanabilmesi açısından son derece önemlidir.

Görsel

İkinci aşamada yukarıda bahsi geçen etüt ve analizlerden yola çıkılarak projeye uygun fiber optik kablo seçimi, montaj yapılacak sahanın etüdü, kablo çekiminde kullanılacak koruyucu kanalın yapısal özellikleri ve montaj yapılacak güzergahın durumu gibi faktörler analiz edilerek gerekli çalışmalar yapılır.

Bu aşamalar yardımıyla projeniz ile ilişkili bir çok detaydan bahsetmek mümkündür. Foitel Kablo, proje aşamasından başlayarak sistemin kaliteli ve sorunsuz çalışması için gerekli tecrübe, ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

© Copyright 2017 • Foitel Kablo ve Sistemleri İnş. Teks. Turz. Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. • Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Kodlama