01SİSTEM ve ALTYAPI HİZMETLERİ

Tüm sistemlerin omurgasını oluşturan altyapı hizmetleri projelendirmesi ve uygulaması açısından büyük önem taşımaktadır. Foitel Kablo, kullandığı kablolar, panolar ve diğer tüm ürünlerde işin önemi ve sürekliliği için yüksek kalite ve standartlar uygular. Sistemin yalnızca bugününü değil gelecekte de bakım onarım ve genişleyebilir durumlarını göz önünde bulundurarak projelendirme yapar.

Görsel

02ALTYAPI HİZMETLERİ

Çözümlerimiz basit bağlana bilirlikten yüksek uçlu, çok katmanlı akıllı anahtarlama çözümlerine kadar tüm network alt yapı ihtiyaçlarını karşılar. Günümüzde büyüyen işletmelerde çalışanların verimli olabilmeleri için işbirliği yapmaları ve iletişimlerinin mükemmel olması gerekiyor. Doğru LAN altyapısı çalışanların hızlı ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilmelerini sağlar. Ağ tasarımında bireylerin ihtiyaçlarının yanında kurumların genel ihtiyaçlarının da göz önünde tutulması gerekir.

Foitel Kablo ve Sistemleri, müşterilerinin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretmektedir. Talep edilen bu hizmetler/ürünler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik, fizibilite, danışmanlık hizmetleri vermektedir.

© Copyright 2017 • Foitel Kablo ve Sistemleri İnş. Teks. Turz. Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. • Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Kodlama