NETWORK ÇÖZÜMLER

01NETWORK ÇÖZÜMLER

Fiber Optik alt yapının yaygınlaşması ile birlikte tamamlayıcı ürün grubu olan, hala daha düşük maliyetli bir çözüm sunan bakır iletişim ürünlerinde data iletiminin kesintiye uğramadan mesafeye göre en ideal performansı sunacak kablo ve bileşenlerini uzun süre sorunsuz çalışabilecek çözümler sunmaktayız.

Görsel

Data iletiminde kullanılan, performası mesafeye göre değişen yapısal kablolamadır. Bu nedenle günümüzde ağ altyapıları organizasyonlar için birincil öncelikli yatırımlar arasına girmiş durumdadır. Öyle ki, tüm şirket haberleşmesi ve organizasyonel başarı ancak sorunsuz bir yerel alan ağ altyapısı ile yürütülebilir hale gelmiştir.

Tamamlayıcı ürün grubu olan ve hala daha düşük maliyetli bir çözüm olan bakır iletişim ürünlerinin kullanımında da ihtiyacın katlanarak artmasını sağladı. Profesyonel BT yöneticileri, ağ altyapılarını oluştururken, kullanacakları çözümlerin ölçeklenebilir, esnek, güvenli ve yüksek performanslı olmasını, uzun süre sorunsuz çalışmasını istemektedirler.

© Copyright 2017 • Foitel Kablo ve Sistemleri İnş. Teks. Turz. Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. • Tüm hakları saklıdır.

Tasarım ve Kodlama